KILPI

Outdoorové oblečení a doplňky Kilpi jsou „testovány severem“, jeho nespoutaností a hrdostí. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připraveni. Kilpi znamená ve finštině „štít“. Oblečení a doplňky Kilpi budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.

SPORTGROUP

Společnost SportGroup.cz patří k největším agenturám v České republice specializující se na sportovní marketing a organizaci sportovních akcí všech kategorií včetně těch na špičkové úrovni.

Subaru

Subaru Levorg je hrdým partnerem vašeho dobrodružství v KTRC.

Levorg může být partnerem ale i pro vás. Například, když sportujete, vyrážíte na delší cesty a přitom vaše srdce bije pro sportovní vozy? Vyzkoušejte Subaru Levorg – kombinaci sportovního podvozku, trvalého pohonu všech kol Symmetrical AWD a praktického rodinného auta, co bezpečně zvládne každý rozměr vašeho života – jak zábavu, tak i pracovní a rodinné povinnosti. Vyspělé užitné vlastnosti cestovního vozu jdou ruku v ruce s velkorysým prostorem pro všechny cestující. V Levorgu se snoubí od pohledu dravý vzhled sportovního vozu s kultivovaným a sportovním naturelem kombi. Jste sportovní i rodinný typ? Zažijte Subaru Levorg ještě dnes!

Apache Bicycles

Nechceme vás odradit od běhání, naopak nabídnout příjemnou dopravu na tréninky i naše závody. Elektrokola jsou trendem posledních sezon a my máme čest ukázat vám našeho partnera, tuzemskou značku Apache. Její elektrokola povedou peloton našich závodníků a v závěru mu vytvoří bezpečnostní doprovod.

behamevpraze.cz

Pohybujete se v Praze a zajímá vás vše o běhání? V tom případě jste na správné adrese. Na našem webu se dozvíte, jaké lokality jsou nejlepší na běhání v Praze, s kým si jít zaběhat, kde si koupit běžeckou obuv a běžecké vybavení, a kde závodit v Praze a okolí. Prostě vše o běhání v Praze na jednom místě. Náš web je rozcestník Vašich běžeckých aktivit v Praze.

Báječné ženy v běhu

Jsme skupina lidí, kteří nejen běhají, ale které spojuje vše, co jakkoli s během souvisí. Dokážeme o běhu psát, povídat, meditovat, dlouze diskutovat, podnikáme běžecké výlety, vyrážíme na závody nejen běžecké, pořádáme vlastní akce a snažíme se i pomáhat potřebným. Radostně sdílíme své běžecké začátky, pokroky i úspěchy, chválíme se a vzájemně motivujeme. Běháme v nížinách i v kopcích, v obuvi i bez bot, v lesích, po silnicích, s kočárky i se psy, krátké trasy i ultramaratony, po silnici i krosy, s hůlkami nebo indiánským během. Ovšem hlavně vždy s úsměvem.

Mediální partneři

Portál Českého atletického svazu

SvetBehu.cz je o běhání v přírodě, v horách, pouštích, lesích i městských lesících.

SvetBehu.cz je pro ty, kdo běhají pár kiláků jen tak pro radost i pro seriozní běžce a závodníky chystající se na maratony, ultramaratony a nejrůznější horské běhy (i když i ti běhají pro radost).

Outdoorový portál o extrému pořádně! Denně novinky z vody, cykla, lyží, adrenalinu a extrému. Náměty na cyklovýlety, in-line a běžkařské trasy. Tipy na centra, kde si naliješ adrenalin do žil. Rady pro výběr outdoorového vybavení a trénink na outdoorovou akci. To vše doplněné o širokou fotogalerii a akční videa. Outdoorový portál, který dělají outdooroví nadšenci pro nadšence stejně zaměřené.

Portál pro ty, kteří mají zájem o metropoli. Informace z pražské politiky, dopravy, kultury, krimi, sportu, historie a dalších oblastí.

Bežecký portál, informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie

Zpravodajský internetový server Horydoly.cz

vychází od 1. května 2003. Poskytuje čtenářům inspiraci a rady pro aktivní využívání volného času, cestování a sport. Redakce také mapuje dění v oblasti výroby a prodeje vybavení do přírody. Obchodní oddělení poskytuje plný reklamní servis a inzerce na serveru zasahuje více než 20.000 čtenářů.

run magazine

Měsíčník Run

je určený začínajícím i aktivním běžcům, ale také zájemcům o triatlon, orientační běh, běh na lyžích, nordic walking a další příbuzné aktivity.

Žena a život

je lifestylový časopis určený ženám ve věku 25–45 let, který jako jeden z mála na české trhu dokáže kombinovat prvky světových trendů s českou realitou, a to nejen v módě, kosmetice, ale i sportu atd.

V letech 2005 a 2007 titul obdržel od Unie vydavatelů ocenění Časopis roku.