Tak jako na všech závodech seriálu můžete i ve Špindlerově Mlýně otestovat a pak nakoupit za mimořádně výhodné ceny (sleva 30%) materiál pro trailové běhání od titulárního partnera, japonské značky Mizuno, i dalších značek z portfolia jeho českého distributora Levelsportkonceptu. Náš tip nyní zní boty Mizuno Wave Mujin 5 a hůlky Leki Micro Trail Pro.

Leki Micro Trail Pro
Lehká skládací hůlka pro náročné trailové běhy váží jen 195 gramů a je vybavena systémem Shark Frame Strap Mesh. Poutko z vysoce prodyšného mesh materiálu má optimalizovanou formu, dostaečnou šíři a pevně obejme ruku. Thermo prodloužení rukojeti z přírodního korku zajišťuje více komfortu a flexibility při strmém stoupání. Tlačítko Push Button bleskově rozloží hůlku na rozměr 37 cm, vhodnou na uložení do batohu. K dispozici jsou délky holí 110 až 135 cm. Na výběr máte i další modely hůlek skládací Micro Trail Vario nebo pevné Vertical K.

Mizuno Wave Mujin 5
Už dávno neplatí specializace Mizuna na dráhu a silnici. Běžec se vyvíjí a otvírá nové perspektivy v terénu a trailech. Proto přišel model Mujin, využívající technologií z osvědčených Wavů, přidávající DynamotionFit pro perfektní komfort a využívající znalostí Michelinu pro podešev a její maximální grip i ochranu nohy  na náročném horském povrchu. Samozřejmostí je širší střih. Boty váží jen 360 gramů v pánské verzi a 310 g v dámské. Pánská je žlutá, dámská růžová v kombinaci s černou (anebo v tlumenějších šedých odstínech). A to už se začíná prodávat i Mujin 6 s novou technologií XtaGrip.