25

Bře 2016

Trička KTRC 2016

Originální vysoce kvalitní bavlněná trika Kilpi s potiskem Kilpi Trail Running Cup lze objednat pouze na přihlašovacích formulářích k závodům seriálu.

Tato originální trika nebudou k dispozici ke koupi v žádném obchodě a ani volně při závodech KTRC. Tam dovezeme pouze předem objednaná trika. Trička budou k dispozici od července tj. od závodu v Praze Motole a pak na všech dalších KTRC 2016.

Na výběr je barva černá a modrá v dámském nebo pánském provedení (dámské – 36,38,40,42,44 a pánské – S,M,L,XL,XXL) 

Původní cena 450,- Kč, pro závodníky jakéhokoliv závodu KTRC za 150,- Kč.

TRIKA KTRC 2016Jak si tričko objednat ?

a) pokud už jste se přihlásili do závodu

Stačí najít potvrzení o registraci ve které najdete speciální odkaz přímo do vaší přihlášky. V přihlášce si vyberete, že chcete tričko a následně vyberete svojí velikost a barvu. Po uložení tlačítkem OK Vám přijde email se změnou výše startovného. Zaplatíte rozdíl (150 Kč) a máte tričko objednané a zaplacené. V den závodu si ho pouze vyzvednete. K vyzvednutí Vám bude stačit startovní číslo.

b) Pokud jste se ještě do závodu nepřihlásili 

V přihlášce si vyberete, že chcete tričko a následně vyberete svojí velikost a barvu. Po uložení tlačítkem OK Vám přijde potvrzení o  registraci a podle instrukcí zaplatíte startovné případně rovnou zaplatíte startovné kartou na webu. V den závodu si tričko pouze vyzvednete. K vyzvednutí Vám bude stačit startovní číslo.