MIZUNO

Mizuno je známá sportovní značka s velmi dlouhou tradicí. V dalekém Japonsku se začaly jejich produkty vyrábět již v roce 1906. V jejím sortimentu najdeme tu nejkvalitnější obuv na mnoho druhů sportů, ale i oblečení a funkční doplňky. Na své si přijdou muži, ženy i junioři. Hlavním segmentem na našem trhu je však běh, kde se technologie Mizuno řadí mezi ty nejlepší na světě. Vyzkoušejte sami!

SPORTGROUP

Společnost SportGroup.cz patří k největším agenturám v České republice specializující se na sportovní marketing a organizaci sportovních akcí všech kategorií včetně těch na špičkové úrovni.

Subaru

Subaru Levorg je hrdým partnerem vašeho dobrodružství v KTRC.

Levorg může být partnerem ale i pro vás. Například, když sportujete, vyrážíte na delší cesty a přitom vaše srdce bije pro sportovní vozy? Vyzkoušejte Subaru Levorg – kombinaci sportovního podvozku, trvalého pohonu všech kol Symmetrical AWD a praktického rodinného auta, co bezpečně zvládne každý rozměr vašeho života – jak zábavu, tak i pracovní a rodinné povinnosti. Vyspělé užitné vlastnosti cestovního vozu jdou ruku v ruce s velkorysým prostorem pro všechny cestující. V Levorgu se snoubí od pohledu dravý vzhled sportovního vozu s kultivovaným a sportovním naturelem kombi. Jste sportovní i rodinný typ? Zažijte Subaru Levorg ještě dnes!

Mediální partneři

Portál Českého atletického svazu

SvetBehu.cz je o běhání v přírodě, v horách, pouštích, lesích i městských lesících.

SvetBehu.cz je pro ty, kdo běhají pár kiláků jen tak pro radost i pro seriozní běžce a závodníky chystající se na maratony, ultramaratony a nejrůznější horské běhy (i když i ti běhají pro radost).

Portál pro ty, kteří mají zájem o metropoli. Informace z pražské politiky, dopravy, kultury, krimi, sportu, historie a dalších oblastí.

Bežecký portál, informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie

run magazine

Měsíčník Run

je určený začínajícím i aktivním běžcům, ale také zájemcům o triatlon, orientační běh, běh na lyžích, nordic walking a další příbuzné aktivity.